Jízda městem

Datum akce
Místo konání
Brno (ČR)

 

V sobotu 18. září 2010 proběhne v rámci Evropského dne bez aut další z jízd městem Brnem. Nová trasa nás povede podél řeky Svitavy mezi Židenicemi a Obřany. Pozor čas akce se posouvá na dřívější hodinu! Tentokrát se sejdeme se už v 15:30 na parkovišti supermarketu Interspar v Židenicích. Start je přesně v 16 hodin. Akce se koná pod záštitou 1. náměstka Statutárního města Brna MUDr. Daniela Rychnovského a kanceláře Brno-Zdravé město.

Pro účastníky akce bude v rámci doprovodného programu zajištěna půjčovna bruslí, chráničů a helem (je možné si je rezervovat předem) a také bezplatná výuka základů bezpečné jízdy. Instruktoři Školy bruslení vám vysvětlí a předvedou přešlapování vpřed, brzdění pluhem s odšlapy a připomenou pravidla teamového bruslení.

Připomínáme, že akce je určena pro zkušenější bruslaře, nikoliv pro začátečníky!

Trasa Svitavská (Židenice – Obřany)
Kaufland – Lazaretní – Koperníkova – Skopalíkova – Markéty Kuncové – Baarovo nábřeží – Dolnopolní – Selská – Obřanská – Obřanský most – Obřanská – Selská – Karlova – Svatoplukova – Gajdošova – Táborská – Slevačská – Šámalova – Bubeníčkova – Kaufland