Jízda městem

Datum akce
Místo konání
Brno (ČR)

2. jízda městem Brnem proběhne v rámci programu Dne Evropy. Tuto jízdu pořádá Regionální rada regionu soudržnosti Jihovýchod ve spolupráci se statutárním městem Brnem a sportovním klubem Black Ice Brno.

*** INFORMACE ***

Sraz na druhou jízdu je v prostoru před DDM Lužánky v 15:30. Jízda bude odstartována přesně v 16:00 hodin.

Pro všechny příchozí je připraven soutěžní kvíz o ceny a soutěž o nejlépe oblečeného ROPíka (kombinace barev zelené, modré a žluté – helma nebo potah na ni, kombinéza nebo obleček, brusle a kolečka, návleky atp.). Nejlepší masky budou oceněny.

Doprovodný program bude probíhat v Lužánkách a na náměstí Svobody. Škola bruslení vám ukáže správný základní postoj, brzdění brzdičkou, vysvětlí pravidla teamového bruslení a předvede twinboard skates. Na náměstí Svobody se součástí celodenního programu v rámci Dne Evropy stane freestylové vystoupení Lenky Buchcárové. Pro děti pak budou připraveny hry a kreslení na obličej.

Všichni účastníci dostanou pozornost a občerstvení. Občerstvení zajištěno v Lužánkách i na nám. Svobody.

*** TRASA ***

Lužánky – Nám. 28. října – Příkop – Bratislavská – Koliště – Dornych – Úzká – Uhelná – Opuštěná – Křídlovická – Nové sady – Úzká – Dornych – Malinovského nám. – Kobližná – Nám. Svobody – Běhounská – Koliště – Lidická – Lužánky

Bližší informace naleznete na webu Brno Inline:
http://www.brno-inline.cz/jizdy-mestem