Noční bruslení v Praze

Datum akce
Místo konání
Praha (ČR), Palackého náměstí

První letošní vyjížďka seriálu AEGON Večerní inline bruslení městy ČR bez aut. Loni se akcí v českých a moravských městech zúčastnily stovky bruslařů v různých věkových kategoriích. Projekt vznikl vloni jako obdoba nočních vyjížděk v evropských metropolích, jako například v Mnichově, kde se pravidelné aktivity tohoto typu těší velké oblibě. A nejinak tomu bylo a je právě i u nás.
 
I letos přivítá na první vyjížďce bruslaře osobně světová šampionka a rekordmanka rychlobruslařka NOWIS Teamu MARTINA SÁBLÍKOVÁ.
 
Sraz je ve 20.00 hodin na Palackého náměstí v Praze. Účastníci dostanou reflexní náramky, aby byli ve večerním osvětlení dobře viditelní. Ve spolupráci s městskou policií bude před peletonem bruslařů na několik minut přerušována automobilová doprava a ihned po projetí bude opět obnovena. Trasa začíná na Palackého náměstí, pokračuje přes most na smíchovskou stranu, k Erpet Golf Centru, zpět na Palackého most přes Vltavu, po nábřeží směrem k Podolské vodárně a cíl je opět na Palackého náměstí. Celková délka trasy je přibližně 10 km. Zajištěno bude občerstvení, půjčovna bruslařského vybavení, hudba a samozřejmě i lékařská pomoc. Ti, kteří dorazí v modrém, mají navíc šanci vyhrát dárky od partnerů projektu. AEGON Večerní inline bruslení Prahou bez aut je určeno bruslařům každé výkonnostní úrovně bez omezení věku. Nenechejte si ujít příležitost setkat se se světovou rychlobruslařskou mistryní Martinou Sáblíkovou a zažít jedinečný sportovně-kulturní zážitek ve večrním osvětlení.