Jízda městem Brnem - červen 2023

Datum akce
Místo konání
Brno – trasa Jih
Země
Česká republika

Trasa Jih.

Zveme všechny bruslaře, cyklisty, longboarďáky, koloběžkáře na další jízdu městem. Pojedeme za asistence Městské Policie Brno a za hudebního doprovodu Rádia Krokodýl. Jede se ve skupině, rychlost cca 10 km/hod., nejde o závod. Helma doporučená a nezapomeňte si vzít s sebou osvětlení! Každý jede na vlastní zodpovědnost, sanitka se této jízdy nezúčastní. Akce není určena pro úplné začátečníky.

Sraz v 19,30 na parkovišti u restaurace Terasa na Hněvkovského ulici (naproti LIDLu), odjezd ve 20 hodin. Cyklostezka je nově vyasfaltovaná až do Rajhradic, pro zájemce trasu protáhneme až tam, protože je to velmi pěkný terén pro brusle (vyzkoušeno). Délka vyjížďky se tím prodlouží, ale slabší kusy se mohou obrátit u Olympie jako obvykle.

Červnová jízda se jede jako součást Brněnských dnů pro zdraví.

Popis trasy: Start a cíl: Parkoviště u restaurace Terasa na Hněvkovského ulici (naproti LIDLu)
Popis trasy: Kšírova - Dufkovo nábřeží - K nábřeží - Kšírova - Sokolova - Bednářova - K Terminálu - Kšírova - Havránkova - Zelná - Moravanská - Modřická - Jezerní - Břeclavská - Staré náměstí - přes most na inline dráhu v zábavním parku Olympia - objezd celé dráhy - zde je možné prodloužení trasy za hranice města i všedních dnů, zpět se vrátíme k Olympii - dále po stezce kolem IKEA - zpět na místo startu.