Májová jízda městem 2022

Datum akce
Místo konání
Brno
Země
Česká republika

Trasa Lužánecká, sraz v 18:30 na Moravském náměstí, odjezd v 19 hodin. Druhá letošní jízda se uskuteční ve středu města. Projedeme náměstí Svobody a pojedeme do Králova Pole. Jízda je májová, přijďte v růžové. Ti, kteří se zasnoubí na akci, dostanou jako každý rok odměnu. Líbání pod rozkvetlým stromem nebo recitace Máje bude též odměněno.

Jízdu můžete absolvovat na kolečkových bruslích, koloběžkách, kolech, longboardech a jiných mikromobilitkách. Mediálním partnerem je a na jízdě nás doprovodí Rádio Krokodýl a Free Rádio, akce je dozorována Městskou policií Brno. Akce je vhodná i pro děti, není to závod, jedeme ve skupině. Není však určena pro úplné začátečníky. Helma velmi doporučena. Vzhledem k rozkopání Moraváku sledujte upřesnění místa startu v naší skupině na FB.

Trasa: Moravské náměstí – Rooseveltova – Sukova – Kobližná – náměstí Svobody – Rašínova – Moravské náměstí – Lidická – Lužánecká – Drobného – Pionýrská – Staňkova – Rybníček – Štefánikova – Palackého – obrátka v úrovni ulice Malátova – Palackého – Štefánikova – Lidická – Moravské náměstí.