2.letošní (růžová) jízda městem na koloběžkách a bruslích

Datum akce
Místo konání
Brno, Inline centrum Komárov, Hněvkovského

Přijďte oslavit měsíc lásky na bruslích a koloběžkách. Letošní druhá jízda městem Brnem povede jižní částí města a bude začínat u Inline centra na Hněvkovského ulici (parkoviště naproti prodejně Lidl). Trasa je bez převýšení, vhodná i pro začátečníky, částečně pojedeme i po cyklostezce. Sraz v 16,30 hodin, start ve 17,00.

Parkovat můžete také naproti u LIDLu. Tuto jízdu věnujeme máji, měsíci lásky, proto preferujte růžovou barvu. Vhodné oblečení - cokoli růžového - oblečení, paruky, plyšáci, balónky, náruče růží a šeříků, růžové parfémy. Jezdíme také za ruku - s partnerem, milenkou, manželem, dítětem, plyšákem, panenkou....Nejrůžovější jezdce odměníme.
Trénujte také Máchův Máj. Nejodvážnější recitátor dostane odměnu!
Pokud na akci dojde k zasnoubení, snoubenci opět obdrží hodnotnou cenu.

Trasa Jih: Parkoviště u Inline centra na Hněvkovského - po cyklostezce k IKEA - Dolnoheršpický most - po cyklostezce na inline dráhu v zábavním parku Olympia - objezd dráhy - Staré náměstí - Břeclavská - Jezerní - Modřická - Moravanská - Zelná - Havránkova - Kšírova - K Terminálu - Bednářova - Sokolova - Kšírova - K nábřeží - Dufkovo nábřeží - Kšírova - přes most doprava na cyklostezku k místu startu Hněvkovského.
Na akci bude aut SUZUKI VITARA, Moje Suzuki ( firma Canocar) poskytli poukaz pro půjčení tohoto auta na víkend. Na místě se dozvíte , jakým způsobem můžete tuto výhru získat:-))
Jede se (jako obvykle) za doprovodu Městská policie Brno, oficiální stránka a hudebního auta Rádio Krokodýl a Free Radio. Akce není závod a je určena pro širokou veřejnost. Předpokládaný návrat na místo startu v 18 hodin.