Inline Opening 2017

Datum akce
Místo konání
Ostrava

V sobotu 6. 5. 2017 se ve volnočasovém a sportovním areálu U Cementárny uskuteční první ročník Ostrava Inline Opening 2017. Akce bude první letošní oficiální závodní akcí v tomto areálu. Rádi bychom vás všechny spolu s městem Ostrava, za jehož finační podpory se akce koná, a ve spolupráci s Českým svazem kolečkového bruslení (ČSKB) pozvali k tomu užít si báječný den na inline bruslích. Nepůjde pouze o závodění, ale i o trochu exhibice a především také o zábavu pro všechny fandy tohoto sportu.

Areál U Cementárny představíme sportovním fanouškům prostřednictvím závodů jako špičkové závodní a tréninkové místo pro výkonnostní inline závodníky. Zároveň však dostanou šanci I hobby jezdci, tedy fitness bruslaři právě na fitness bruslích ve všech věkových I výkonnostních kategoriích aby si závodění v tomto areálu vyzkoušeli také.

Závody budou připraveny jak na krátké, klopené 200m “dráze” (TRACK), tak i na delší 400m dráze – “silničním okruhu” (ROAD). Program je poskládán tak, aby byl maximálně atraktivní pro samotné závodníky, ale také a především pro běžné návštěvníky areálu - hobby jezdce na inline bruslích. V programu budou zařazeny sprintové závody pro jednotlivce a malé skupiny závodníků, ale také skupinové závody pro větší počet účastníků, případně bodovací, nebo vyřazovací závody. Závody budou připraveny nejen pro svazem  (ČSKB) registrované závodníky, ale i pro inlinery - hobíky, aby dostali možnost vyzkoušet si, jak se na takové dráze závodí. K dispozici budou instruktoři, kteří jim vysvětlí základy dráhového závodění. Během celého závodního dne bude připraven doprovodný program pro příchozí inlinisty a rodiny s dětmi. Pro ty nejmenší bude k dispozici škola inline, kde zkušení trenéři vysvětlí dětem a začátečníkům, jak správně začínat na inline bruslích.

Pro všechny, kteří se chtějí registrovat prosíme, aby se registrovali dopředu online na odkazu:

https://form.jotformeu.com/71145566789369

Pro zájemce o účast v závodech je potřeba, aby se take dostavili k registraci v místě závodů v areálu U Cementárny v sobotu 6. 5. 2017 v čase mezi 9.00 – 10.00. Budeme rádi, když se vám podaří přijít spíš o něco dřív. Startovné k závodům činí symbolických 50 Kč.

Po registraci bude následovat rpozbruslení v čase 10.00 – 11.00 a od 11.00 hod začne dopolední závodní program na vnitřní klopené 200m dráze.  Mezi 13.00 – 14.00 bude probíhat volné bruslení a od 14.00 hod začne závodní program na vnější 400m dráze (silniční okruh).