Jízda městem Brnem na bruslích 2011

Datum akce
Místo konání
Řipská, Brno-Slatina

Oblíbená a osvědčená trasa skrz Černovickou terasu!

Další jízda městem na bruslích je potvrzena! Uskuteční se v sobotu 27. srpna 2011. Sraz je v 17:30 u prodejny Lidl ve Slatině (jejímu vedení tímto děkujeme za vstřícný přístup), odjezd v 18:00 hodin. Jako vždy vás celou jízdou bude doprovázet oblíbené vozidlo Rádia Krokodýl a jízdní hlídky Městské policie Brno.

Pro účastníky akce bude v rámci doprovodného programu zajištěna půjčovna bruslí a bezplatná výuka základů bezpečné jízdy Školy bruslení. Připomínáme, že jde o volnou pohodovou vyjížďku pro celou rodinu, ne závod. Ve vlastním zájmu si nezapomeňte přilbu - samozřejmě stačí běžná přilba, jakou používáte i na kolo.

Trasa:
start = parkoviště u supermarketu Lídl na ulici Řípská – křižovatka ulic Řípská a Tuřanka – křižovatka ulic Tuřanka a Průmyslová – křižovatka ulic Průmyslová a Švédské valy – křižovatka ulic Švédké valy a Ericha Roučky – průjezd skrz Černovickou terasu až na ulici Tuřanka – křižovatka ulic Tuřanka a Průmyslová – stále po ulici Průmyslová na křižovatku s ulicí Olomoucká – křižovatka ulic Olomoucká a Řípská – parkoviště u supermarketu Lídl na ulici Řípská = cíl