5. jízda městem na kolečkových bruslích

Datum akce
Místo konání
Inline centrum, Hněvkovského 26a

Přijďte zakončit prázdniny a přivítat nový školní rok stylově - lampiónovým průvodem na bruslích. Nová inline trasa povede jižní částí města a bude začínat u Inline centra v Brně na Hněvkovského ulici. Sraz v 19,30 hodin, start ve 20,00. Misto odjezdu ZDE.

Parkovat můžete také naproti u LIDLu. Tuto večerní inline jízdu osvětlíme. Přineste si čelovky nebo jiná svítidla, budeme mít k dispozici lampióny, na závěr se pokusíme vypustit lampióny štěstí. Vhodné oblečení - cokoli reflexního, svítícího, blýskavého. Nejlépe viditelné odměníme Wink

Trasa Jih: Parkoviště u Inline centra na Hněvkovského - po cyklostezce k IKEA - Dolnoheršpický most - po cyklostezce na inline dráhu v zábavním parku Olympia - objezd dráhy - Staré náměstí - Břeclavská - Jezerní - Modřická - Moravanská - Zelná - Havránkova - Kšírova - K Terminálu - Bednářova - Sokolova - Kšírova - K nábřeží - Dufkovo nábřeží - Kšírova - přes most doprava na cyklostezku k místu startu Hněvkovského.

Jede se (jako obvykle) za doprovodu Městské policie, přítomna je sanitka. Akce není závod a je určena pro širokou veřejnost.